1995 yılı itibariyle sektörde yerini alan Can Filtre endüstride hizmet vermekte olan firmaların takdirini kazanmış ve 2006 yılında uygulamaya koyduğu ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi İle desteklemiştir.

Can Filtre deneyimli çalışanlarının becerisi, ürün kalitesi, hızlı iletişim, imalat süresi ve tecrübeleriyle bir marka firma özelliği kazanmış olup. Misyonu yönünde gelişerek ilerlemeye devam etmektedir. Gelişimini marketi gözlemleyerek filtre üretiminde gerekli olan standart ve özellikleri göz önünde bulundurarak yapmaktadır.

Gelecekte ise endüstrinin ihtiyacı olan teknik inovasyonları takip ederek siz müşterilerimize sunmaya devam edecektir. Günümüzdeki verimli endüstri üretiminde mevcut ekipmanların koordineli çalışmasının yanında titizlikle seçilmiş filtre malzeme içeriği ile iyi bir filtrasyon mümkündür.

İyi bir filtrasyonun üretim artışı, çevre temizliği, hassas üretim ve makinelerde performans arttırma özelliği mevcuttur. Firma olarak amacımız prensiplerimizden ve hizmet kalitemizden ödün vermeden endüstride hizmet vermekte olan işletmenize sunduğumuz filtre ürün çeşitliliğimizin yanında şeffaf, yapıcı ilişkiler içerisinde ihtiyaca yönelik tasarım ve üretim donanımımızla çözüm ortağınız olmaktır.

mİSYONUMUZ

Can Filtre, misyon olarak talep eden tüm kişi ve kurumlara hizmet vermeyi amaç haline getirmiş olan bir filtreleme şirketidir. Ev ve kurum için gerekli olan tüm filtre işlemlerini büyük bir ustalıkla yürüterek ve de gelişim göstererek her geçen gün daha çok kişiye filtre hizmeti sunmaya devam etmektedir. Kuruluş olarak kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan Can Filtre endüstriyel anlamda tüm makine ve filtre işlemlerini üstün kaliteli hizmete paralel olarak yürütmek amacı ile kurulmuştur.

1995 yılından bu yana kaliteli hizmetler vermeyi sürdürmekte olan şirket tüm kurumların gerekli olan filtre işlemlerini yapmakta olup iletişim adresleri üzerinden iletişime geçen tüm kişiler ile temas kurmaktadır. Fabrika, gemi, araç ve ev için gerekli olan tüm filtre ihtiyaçlarına yönelik kurutucu, hava, toz kumlama, yağ hidrolik gibi çeşitli filtreler ile sağlıklı yaşam için gerekli olan filtreleme işlemlerini sürdürmektedir.

Kaliteli ve üstün hizmet ile birlikte yenilikçi ve estetik filtreleme hizmetlerini yürütmek amacı ile kurulmuş olan Can Filtre talep eden tüm kişi ve kurumlara hizmet vermektedir. Geçmişten günümüze hizmetlerini sürdürmekte olan şirket tüm yenilikleri takip ederek taleplere yönelik yeni ve gelişmiş yöntemler ile aktif bir hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlıklı yaşam ve çalışma koşulları için gerekli olan sistemleri kurmaya yönelik kurulmuş olan Can Filtre bu işlemleri yürüten tüm kurumlara ilham vermek amacı ile kurulup bu yönde çalışmaları profesyonel hizmetler ile yürütmeye devam etmektedir. 

vizyonumuz

Can Filtre, vizyon olarak kaliteli hizmet ve mutlu müşteriler anlayışını benimsemiştir. Bu nedenle, bu doğrultuda çalışmalar yürüterek hizmetlerini daha da geliştirerek sunmayı hedeflemektedir.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile beraber müşterilerin memnuniyetlerini ön planda tutarak bu yönde gelişmeler sağlamayı ve büyümeler gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Taleplere yönelik olan tüm filtreleme işlemlerini büyük bir ustalıkta yürütmekte olan Can Filtre, bu alanda her geçen gün daha da gelişim göstermeyi amaçlamakta ve talep eden herkese hizmetler sunmayı planlamaktadır.

Üstün bir kalite ve ustalık ile tüm filtre işlerini geliştirerek evrenselleşmeyi amaçlayan bir şirket olarak genel anlamda müşteri memnuniyeti nezdinde gelişmeler gösterip kullanıcı yorumlarına yönelik global bir şirket olma yolunda çalışmalar sürdürmektedir.

Seperatör hava filtreleri, radyal tip hava filtreleri, kurutucu filtreleri, aktif karbon filtreleri ve daha birçok filtre ile hizmet vermeye devam etmekte olan Can filtre, sunduğu bu hizmetlerinin üzerine eklemeler yaparak gelişimler göstermeye devam etmekte ve dokunuş yaptığı tüm kullanıcıların memnuniyetini kazanmaya gayret göstermektedir.

Türkiye’nin her bölgesinde aktif hizmet çalışmalarını sürdürmesinin yanı sıra dünya çapında da etkin hizmetler vermeyi amaçlamaktadır. Can Filtre, tüm kullanıcıları ile iletişim halinde kalmayı devam ettirerek, düşüncelerine önem vermekte ve talepler doğrultusunda birçok ARGE çalışmalarını da yürütmektedir.

İletişim adresleri üzerinden kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Usta müşteri hizmetleri sayesinde ürün işlemleri hakkında bilgi edinerek ihtiyaçlara yönelik hizmetler alabilirsiniz.